İçeriğe geç
İstanbul Kurye

İstanbul Kurye

İstanbul ülkemizin en büyük şehridir. Aynı zamanda kültürel, ekonomik gibi pek çok açıdan da başkenti konumundadır. Bugün on beş milyondan fazla insana ev sahipliği yapan İstanbul aynı zamanda milyonlarca işletmeye, firmaya, konuta de sahiptir.

İstanbul çok hızlı bir değişim geçirmektedir ve bu değişim sırasında birtakım ihtiyaçlar oluşmaktadır. Bunlardan birisi de taşımacılıktır. Fakat geleneksel yöntemlerle şehir içinde en yakın noktalara dahi bir şeylerin taşınması günler alabilmektedir. Firmamız ise İstanbul kurye uygulamalarıyla bütün büyükşehir genelinde ve çevre iller arasında profesyonel taşıma hizmeti vermektedir.

İstanbul kurye çözümlerimizle Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin her yere paketlerinizi götürebiliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Ardından ekiplerimiz bütün süreci kontrol altına alacaklar, en hızlı, güvenli ve zahmetsiz şekilde taşıma ihtiyacınız karşılık vereceklerdir.

Firmamızı tamamı alanında uzman, eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve yenilikçi bir kadroyla çalışmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, meyve, yedek parça, tekstil, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün ürünleri de dilediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Kurye Hizmeti

İstanbul kurye her şeyden önce hızlıdır. Bu da İstanbulluların en temel ihtiyaçlarından birisi olan zamandan tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır. Bizler tüm şehre hâkim, yeni adres bulmada mahir bir ekiple bütün otogarlara, havalimanlarına, limanlara, sanayi sitelerine, iş merkezlerine, kamu kurumlarına ve diğer yerlere gitmesi gereken paketlerinizi götürüyoruz. Vip kurye ile 45-60 dakika içinde dahi paketlerinizi alıcılarına teslim edebiliyoruz.

Avrupa ve Anadolu yakasının en çok tercih edilen kuryesi olmamızdaki etkenlerden birisi de fiyatlarımızdır. Müşteri odaklı fiyat politikamızla her defasında en uygun fiyatlarla taşımacılık yapıyoruz. Çağrı merkezimizi arayıp fiyat öğrenebilmenizi ve sürpriz fiyatlarla karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp