İçeriğe geç
İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo şirketi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin sizler için ne kadar önemli ve değerli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık sayesinde sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi sürekli olarak artmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti de aynı oranda yükseltmektedir. Biz işletme olarak sizlerin bize getirdiği kargoları öncelikle kalın kartonlar ve havalı ambalajlar sayesinde her türlü darbeye karşı dayanıklı hale getiriyoruz. Daha sonra teknolojik sistemlerimize işleyerek numaralandırma işlemi yapıyoruz. Daha sonra hem sistemden hem fiziki olarak sıkı bir şekilde takibini yaparak sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaşmasını sağlıyoruz.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın işe alım aşamalarını çok sıkı tutarak birçok sınavdan geçiriyoruz. Elemanlarımızın teknolojik bilgilerini, diksiyonlarını vb. gibi özelliklerini ölçmek kaydıyla işe alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca çalışan elemanlarımızın siz müşterilerimize karşı sürekli olarak saygılı ve güler yüzlü olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca siz müşterilerimize telefon ile ulaştığınızda her türlü bilgiyi eksiksiz bir şekilde vermelerini ve sizlere her konuda yardımcı olmaları sağlıyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden önce gelmektedir.

İzmir Uçak Kargo Hizmeti

Günümüz şartlarında kargo fiyatları çok fazladır. Biz İzmir uçak kargo işletmesi olarak fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutmak için çalışmalar yapıyoruz. Siz müşterilerimizin aldığı hizmet karşısında maddi olarak sıkıntıya girmemesi için muhasebe elemanlarımız ile toplantı ve araştırmalar yapmak suretiyle sunduğumuz hizmetin nasıl en uygun fiyata sunulabileceğini araştırıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizin her zaman ki gibi memnuniyetini kazanarak sizlerin takdirini alıyoruz.

İzmir uçak kargo müşterilerine her daim korunaklı bir hizmet vermekte ve sizlerin kargo paketlerine gözümüz gibi bakarak başlarına en ufak bir sorun gelmemesini sağlamaktayız. Bunu sağlarken paketlerinizi birçok aşamadan geçiriyoruz. Öncelikle çok titiz ve hassas bir şekilde paketleme işlemlerini yaparak dışarıdan gelebilecek darbelere dayanıklı ve sağlam hale getiriyoruz. Bu paketleme sistemleri sayesinde uçakta ve adresine teslimat yapım aşamasında en ufak bir hasar almadan teslimatı sağlanıyor. Sizlerin de güvenli, korunaklı bir kargo hizmetine ihtiyacınız var ise mutlaka işletmemizden hizmet almalısınız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp