İçeriğe geç
Küçüksu Kurye

Küçüksu Kurye

Küçüksu kurye işletmesi olarak özellikle Corona virüs sonrasında kurye sektörüne ilginin ve talebin arttığını bu ilgi ve talep doğrultusunda fiyatların da arttığını gözlemlemekteyiz. Bu fiyat artışı sonrası incelediğimiz forum sitelerinde müşterilerimizin şikayetleri olduğunu gözlemledik. Günümüz ekonomik şartlarının da ağır olması sebebiyle işletme olarak bir karar almakla beraber hızlı bir şekilde bu kararı hayata geçirdik. Yaptığımız araştırmalar, toplantılar ve hesaplamalar sonrasında müşterilerimizi memnun edecek şekilde uygun fiyatlar ortaya çıkarmakta ve devamlı olarak kampanya ve indirimler yapmaktayız. Bu kampanya ve indirimler sayesinde müşterilerimizi güncel ekonomik şartların getirdiği yüklerden bir nebze de olsa kurtarmak en büyük amacımızdır.

Küçüksu kurye olarak siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmakta ve anlık olarak maddi durumlarınıza göre rahatça istediğiniz şekilde ödeme yöntemi seçerek gönlünüzce sipariş verebilmektesiniz. Nakit olarak ödeme, kapıda post cihazları ile ödeme yapma ve sipariş verirken internet üzerinden ödeme yapmak gibi birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler arasından kendinize en uygun olanı seçerek gönlünüzce sipariş verebilirsiniz.

Küçüksu Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri bizler için çok önemli bir konumda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı elemanlarımızı işe alırken motor kullanımı hakkında sınavlardan geçirmekteyiz. Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derecede motor kullanım teknik eğitimleri vermekteyiz. Elemanlarımızın yoğun trafik şartlarında manevra kabiliyetlerinin yüksek olması ile birlikte siparişlerin hızını son derece artırmakta ve siz müşterilerimizi memnun etmektedirler. Bu sebeplerden dolayı motor kullanımı çok önemli bir noktada yer almakta ve kurye sektöründe en önemli özelliklerden olan hız konusu hakkında çok büyük yardım sağlamaktadır.

Küçüksu kurye işletmesi olarak kullandığımız motorların ürün taşıma haznelerinin iç kısımları yumuşak zeminler ile kaplanmış durumda bulunmaktadır. Ayrıca bu haznelerin dış zeminleri ise sert yapıdan oluşmaktadır. Bu özellikler sayesinde dış etkenler tarafından gelebilecek her türlü darbeye karşı çok büyük dayanıklılık sağlamakta ve ürünleriniz hiçbir zarar görmeden sizlere ulaşmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp