İçeriğe geç
Kumkapı Kurye

Kumkapı Kurye

Kumkapı kurye işletmesi olarak sizleri sunduğumuz hizmet yıllardan beri sunulmakta ve çok büyük tecrübe ve kalite içermektedir. Yıllardan bu yana gelen hizmetin kalitesi her geçen daha çok artmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti hedeflenmektedir. Sunulan hizmetin kaliteli olabilmesi için birçok özelliğin bulunması gerekmektedir. İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanların tecrübeleri, kullanılan motorların yüksek modelli olması ve periyodik bakımlarının zamanında yapılması, teknolojiden faydalanma gibi özellikler sunduğumuz hizmetin kalitesini son derece artırmaktadır. Bizden hizmet almak istediğiniz zaman bizleri arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız hizmetten kesinlikle pişman olmayacağınızın garantisini sizlere verebiliriz.

Kumkapı kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmak kaydıyla sizlere çok büyük kolaylık sağlamaktayız. İster sipariş verirken internet üzerinden kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilir, ister kapıda ödeme yöntemi ile ister nakit ister yine kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede her müşterimize ve her duruma uygun ödeme yöntemleri sağlamış olmaktayız. Üzerlerinde nakit olmayan müşterilerimiz kartlarıyla, sadece nakitleri olan müşterilerimiz kapıda ödeme yöntemi ile nakit olarak ödeyebilirler. Bu sayede müşterilerimiz gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapabilmektedirler.

Kumkapı Kurye Hizmeti

Kurye sektörünün olmaz ise olmaz özelliklerinden bir tanesi hızlı olmasıdır. Bu hız müşterilerimizin en önem verdiği özellikler arasında yer almaktadır. Biz işletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olması için çok büyük çaba sarf etmekteyiz. Kullandığımız motorların bakımlı ve yüksek modelli olması, bu motorları kullanan kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda çok yetenekli olması ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında teknolojiden faydalanılması sunulan hizmetin hızını çok fazla şekilde artırmaktadır.

Kumkapı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenli olması çok öneli bir konumda yer almaktadır. Siz müşterilerimizin bu güvenini kazanmak çok önemlidir. Sipariş verdiğiniz ürünleriniz bizlere emanettir. Ürünlerinizin başına bir sıkıntı gelmemesi için kullandığımız motorlarımız özenle dizayn edilmektedir. Kullandığımız motorların ürün taşıma hazneleri yumuşak zeminler ile kaplanmış durumdadır. Bu sayede ürünleriniz her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp