İçeriğe geç
Muğla Uçak Kargo

Muğla Uçak Kargo

Şehir dışına bir gönderiniz varsa en hızlı yollardan biri de uçak kargo hizmetleridir. Gün içinde dahi başka bir şehre hızlıca teslimat gerçekleştirilmesini sağlar. Biz de firma olarak Muğla Uçak Kargo hizmeti veriyoruz ve birçok farklı ürünün şehir dışına en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

Deneyimli personelimiz bu alanda da müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için haftanın her günü çalışır. Gün boyu ve gece olmak üzere 24 saati kapsayan hizmet politikamız sayesinde ne zaman hizmete ihtiyaç duyarsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

Muğla Uçak Kargo hizmeti veren firmamız, birçok farklı ürünün en kısa sürede şehir dışına çıkmasına imkân tanır. Ürünler arasında hasar görmeye hassas, bozulabilecek kadar dayanıksız ürünler olabilir. Bu noktada havayolu taşımacılığının avantajları vardır.

  • Gönderilerin türüne, boyutuna ve ağırlığına göre bir ambalajlama sistemi uygulanır.
  • Gönderiler etiketlenir. Böylece yanlış bir koruma veya ulaşım sıkıntısı yaşanmaz.
  • Gönderilerin dış etkenlerden etkilenmemesi için özellikle sıcaklık, nem, hatta iklim koşullarına karşı korunarak taşınır.
  • Gönderiler özel güvenlik taramalarından geçerek alınır.

Havayolu taşımacılığı pek çok yönüyle oldukça güvenlidir. Kuralları, prosedürleri ve standartları yüksektir. En az risk düşünülerek hareket edilir.

Muğla Uçak Kargo Hizmeti

Muğla Uçak Kargo hizmetimiz uzak mesafelere yapılan gönderilerde pek çok avantaj sağlar. Çünkü şehir dışına gönderim yapmak isteyenler için en uzak mesafeleri bile kısaltan bir yoldur. Doğrudan gönderinin varış noktası hedeflenir. Havalimanına indikten sonra da paket alıcısıyla buluşur.

  • Boyut ve ağırlık olarak daha yüksek hacimli ürünlerin taşınmasını sağlar.
  • Teknik donanım üst seviyededir.
  • Teslimat çok hızlı gerçekleşir.

En acil durumlara göre hizmet veren firmamızı istediğiniz zaman arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz size en uygun taşımacılık hizmetlerimizin imkânlarını anlatır ve hava yolu taşımacılığını tercih ederken şehir dışına ne kadar sorunsuz ve hızlı teslimat gerçekleştirdiğimizi fak edersiniz.

Bizim için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti birinci sırada yer alır. Kaliteli hizmetin bütün unsurlarını gerçekleştirmek için bütün personelimizle özenle çalışmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp