İçeriğe geç
Terazidere Kurye

Terazidere Kurye

Terazidere kurye hizmetlerimizle Bayrampaşa ilçemizin köklü mahallelerinden birisi ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Bir adrese göndereceğiniz ya da herhangi bir adresten size gelmesini istediğiniz her türlü paketi güvenle taşıyoruz. Tamamı alanında uzman, yeni model araçlarla çalışan ve gelişmiş teknolojileri kullanan bir ekipten hizmet alma ayrıcalığı sağlıyoruz.

Terazidere kurye hizmetlerimizle fatura, pasaport, bilgisayar, tablet, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, hediye, numune, kimlik, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca çikolata, meyve, yedek parça, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, tekstil, gıda, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop tarzı ürünlerinizi de alıcısına ulaştırıyoruz.

Terazidere kurye ihtiyacı her zaman, herkeste aynı olmamaktadır. Firmamız daima dünya standartlarında hizmetlerin adresi olmak adına özenle çalışmakta, kendini sürekli geliştirmekte ve farklı kurye çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Çok acil ihtiyaçlarınız için norma kuryemizi seçebilirsiniz. Bu modelimizde paketleriniz mesai saatlerinde 210-240 dakika arasında bütün İstanbul’daki alıcılarına ulaştırılmaktadır. Ekspres kuryemizle teslimat sürelerimiz daha kısalmakta ve 90-120 dakikaya düşmektedir. Vip kurye modelimizdeyse çok daha kısalarak 45-60 dakikada paketleriniz alıcılarına teslim edilmektedir.

Terazidere Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmetlerimizle mahallemiz ve Bayrampaşa genelinde hızlı, kaliteli, güvenli olduğu kadar uygun fiyatlı çözümlerin de adresiyiz. Her zaman müşteri odaklı fiyat politikası takip ediyor ve müşterilerimizin lojistik giderlerini minimum seviyede tutmaya yardımcı oluyoruz.

Çeşitli etkenlere göre her fiyatlandırmamızı özel olarak yapıyoruz. Buna göre en temel belirteç mesafedir ve paketlerinizin teslim alındığı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki uzaklığa göre fiyatlarımız değişmektedir. İkinci etken paketlerinizin özellikleri olup eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı, adedi gibi detaylar fiyatlandırmada kullanılmaktadır.

Bir diğer etken kurye türü olup her bir kurye türümüzün fiyatı değişebilmektedir. Vadedilen teslimat süreleri kısaldıkça, ek donanım ve önlem gerekleri arttıkça fiyatlar artabilmektedir. Gerek net fiyat gerekse randevu talepleriniz için günün her anında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp