İçeriğe geç
Topselvi Kurye

Topselvi Kurye

Topselvi kurye işletmesi olarak sizleri kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Öncelikle verdiğiniz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmektedir. Ekranlarımıza düşen siparişleriniz hazırlandıktan sonra kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve çevresel bilgiler sayesinde en kısa ve hızlı yol belirlenmektedir. Kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilen ürünleriniz eksiksiz bir şekilde sizlere sipariş edilmek üzere yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki yetenekleri ve kaliteli motorlarımız sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde adreslerinize ulaşılmaktadır. Daha sonra sizlerin sipariş verirken seçtiğiniz teslimat yöntemiyle sizlere ürünleriniz teslim edilmektedir. Bu hizmetleri gerçekleştirirken siz müşterilerimize en uygun fiyatları sunmakta ve fiyat performans açısından sizlerin memnun kalmanızı sağlamaktayız.

Topselvi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize kaliteli iletişim yöntemleri sunmaktayız. Bu yöntemler sayesinde hiç beklemek bizlere ulaşabilmekte ve istediğiniz hizmetleri iletebilmektesiniz. Bünyemizde çalışan santral elemanlarının sayısının fazla olması sayesinde sizler bizi aradığınız zaman hiç beklemeden iletişim kurabilmektesiniz. Ayrıca anlık olarak iletişim hizmeti veren WhatsApp numaralarımızdan da bizlere ulaşabilmekte ve istediğiniz her türlü bilgiyi alabilmektesiniz. Bunların dışında internet sitelerimiz de bulunan canlı yardım hattı sayesinde canlı olarak iletişim kurabilmektesiniz.

Topselvi Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe sunulan hizmetin en önemli şartlarından bir tanesi hızlı olması ve siparişlerin zamanında adreslerine ulaştırılmasıdır. Bu şartın yerine getirilebilmesi için birçok özelliğin aynı anda olması gerekmektedir. Kullanılan motorların kaliteli olması, kurye elemanlarının motor kullanımı konusunda yetenekli olması gibi birçok özelliğin aynı anda işletme bünyesinde bulunması çok önemlidir. Ayrıca kurye elemanlarının çevresel bilgilerinin yüksek olması doğru ve hızlı güzergâh belirlenmesi konusunda çok önemli bir rol oynamakta ve doğru güzergâh da sunulan hizmetin hızını artırmaktadır.

Topselvi kurye olarak sizlere acil hizmet sunmaktayız. Bizlere ulaştığınız andan itibaren adresinize en yakın olan çalışanımız sizlere yönlendirilmekte ve çok hızlı bir şekilde hizmet verilmektedir. Bu hızlılık ve çalışanlarımızın sayısının çok olması sayesinde sizlerin acil kurye ihtiyaçlarınızı giderebilmekte ve mağduriyetlerinizi ortadan kaldırmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp